Got 0 bytes response, method=default Response decode error Czy misje są też dla młodych?

Pytanie o kondycję młodzieżowego wolontariatu w Polsce.

Czy misje są też dla młodych?

Spotkanie młodzieżowych wolontariatów misyjnych.

21 kwietnia godz. 17.00

Aula Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, ul. Jordana 18, Katowice.

Program:

17.00    Powitanie (ks. dr Grzegorz Wita, Wikariusz biskupi ds. misji archidiecezji katowickiej),

17.10    Czym jest wolontariat misyjny? (ks. prof. Jan Górski, WTL UŚ),

17.30    Kondycja młodzieżowego wolontariatu misyjnego w Polsce (panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli Salwatoriańskiego Wolontariatu Misyjnego Salvator z Trzebini, Salezjańskiego Wolontariatu Młodzi Światu z Krakowa, Komboniańskiego Wolontariatu Misyjnego Tucum z Krakowa, Werbistowskiego Wolontariatu Misyjnego Apollos z Nysy, Oblackiego Wolontariatu Misyjnego Niniwa z Kokotka [?]).

18.30    Dyskusja otwarta

Spotkaniu towarzyszyć będą wystawy i prezentacja dokonań poszczególnych wolontariatów.

Wszystkich młodych zainteresowanymi misjami serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy:

Katedra Teologii Fundamentalnej, Misjologii i Filozofii Chrześcijańskiej WTL UŚ, Dzieło Misyjne Archidiecezji Katowickiej, Sekcja misjologiczna Polskiego Towarzystwa Teologicznego w Krakowie, Stowarzyszenie Misjologów Polskich oraz młodzieżowe wolontariaty misyjne.