Got 0 bytes response, method=default Response decode error Diecezjalne Radio eM odznaczone jako przyjaciel Fundacji Dom Nadziei

katedra

Diecezjalne Radio eM odznaczone jako przyjaciel Fundacji Dom Nadziei

3181A532 F183 4DEF A9DC CD09C25AD1F8Podczas IV Gali Honorowych Dawców Nadziei, która miała miejsce w piątek w Bytomiu wyróżniono redakcję diecezjalnego Radia eM w kategorii „Dziennikarz, który daje nadzieję”.

Statuetka „Przyjaciel Fundacji” trafiła do Radia eM za wieloletnią współpracę. Zaliczono do niej: nagrania o ośrodku oraz o działaniach fundacji, audycje oraz wywiady, jak również patronaty medialne, którymi redakcja obejmowała wydarzenia organizowane przez Fundację „Dom Nadziei”.

- Za to, że okazujecie światu prawdziwy obraz naszych wychowanków, ich trud i cierpienie, ale też radość i szczęście oraz, że wspieracie nas dobrym słowem i jesteście obecni w ważnych dla nas momentach. Jesteście wspaniali! – brzmiało uzasadnienie udzielonej nagrody.

Fundacja „Dom Nadziei” jest stacjonarnym i całodobowym oddziałem terapii i rehabilitacji dla młodzieży w wieku 14-21 lat uzależnionej od substancji psychoaktywnych. Czas terapii trwa od 9 do 12 miesięcy i odbywa się metodą społeczności terapeutycznej. Ośrodek posiada 24 miejsce dla pacjentów, którymi zajmują się lekarze psychiatrzy oraz specjaliści i instruktorzy terapii uzależnień, psycholodzy i psychoterapeuci.

Joanna Wyleżoł/ks.sk

Arcybiskup

SylwetkaNauczanieKalendarium
kalendarium

POCZTA ELEKTRONICZNA

Nowa poczta

Historia Archidiecezji

historyczna

Galeria

galeria3

Proces Beatyfikacyjny

machaw08

Kalendarz wydarzeń

Instytucje

Duszpasterstwa

Ruchy i stowarzyszenia

Media