Got 0 bytes response, method=default Response decode error Nowa strona Komisji Duszpasterstwa KEP

katedra

Nowa strona Komisji Duszpasterstwa KEP

B3898C2B 32C9 4C7B 9199 6E960090B6CA

Pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczyna się w Polsce realizacja nowego programu duszpasterskiego pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Na tę okazję sekretariat  Komisji Duszpasterstwa KEP przygotował stronę internetową.

 

- Jest to strona, która informuje o pracach Komisji, ale przede wszystkim kładzie nacisk na promowanie  programu duszpasterskiego dla Kościoła w Polsce  – mówi ks. Roman Chromy, sekretarz Komisji Duszpasterstwa KEP.

Na stronie znajdziemy również informacje o Komisji, dane do kontaktu, zaś swoistą nowością jest możliwość zamówienia przez osoby zainteresowane całego programu duszpasterskiego.

- Publikujemy tylko wybrane fragmenty programu duszpasterskiego, który przygotowała nasza Komisja, gdyż chcemy zachować wieloletnią tradycję programów drukowanych – mówi ks. Chromy. – Jednak każdy wchodzący na stronę może zamówić wszystkie zeszyty programu, które otrzyma tradycyjną pocztą – wyjaśnia.

Docelowo strona ma stać się miejscem wymiany praktycznych materiałów pastoralnych do wykorzystania w parafiach.

Komisja Duszpasterstwa jest pierwszą z 11 komisji KEP, która opracowała własną stronę internetową. W ten sposób chce dotrzeć z ideą krzewienia programu duszpasterskiego do jeszcze większego grona odbiorców.

Więcej na www.duszpasterstwo.episkopat.pl.

 

ks.sk

Arcybiskup

SylwetkaNauczanieKalendarium
kalendarium

POCZTA ELEKTRONICZNA

Nowa poczta

Historia Archidiecezji

historyczna

Galeria

galeria3

Proces Beatyfikacyjny

machaw08

Kalendarz wydarzeń

Instytucje

Duszpasterstwa

Ruchy i stowarzyszenia

Media