katedra

Kapłani - poza granicami Polski

AUSTRIA

Bednarczyk Leszek - archidiecezja Wiedeń
Borowski Arkadiusz - archidiecezja Wiedeń
Kocima Łukasz - archidiecezja Wiedeń
Majętny Grzegorz - archidiecezja Wiedeń
Mendecki Norbert - archidiecezja Wiedeń
Wojciech Marcin - archidiecezja Wiedeń
Hertling Józef - diecezja Graz-Seckau
Grabowski Bernard - diecezja Gurk
Kardaczyński Marek - diecezja Gurk
Frysz Damian - diecezja Innsbruck
Mielnik Krzysztof - diecezja Linz
Pyka Henryk - diecezja Linz
Tatura Marian - diecezja Linz

BELGIA

Sarota Andrzej - archidiecezja Mechelen-Brussel

BRAZYLIA

Wostal Jerzy - archidiecezja Parana

FRANCJA

Dziech Krzysztof - diecezja Nicea
Bogacki Rafał - diecezja Nicea
Brach Ireneusz - diecezja Nicea
Kłakus Michał - diecezja Toulon
Koch Andrzej - diecezja Nicea
Labus Andrzej - diecezja Nicea
Nitka Mariusz - Polska Misja Katolicka
Piecha Marek - Polska Misja Katolicka
Wijata Adam - diecezja Nicea
Wilk Piotr - diecezja Saint-Dié
Wojtasik Dariusz - Polska Misja Katolicka

IRLANDIA

Lubowiecki Dawid - kurs językowy
Wróbel Kazimierz - diecezja Elphin

KAZACHSTAN

Dąbrowski Rafał - archidiecezja św. Maryi w Astanie
Lar Rafał - archidiecezja św. Maryi w Astanie

MOŁDAWIA

Płonka Krzysztof - diecezja Kiszyniów

NIEMCY

Gregeracki Tadeusz - Polska Misja Katolicka, diecezja Osnabrück
Przybyłek Roman - Polska Misja Katolicka, diecezja Osnabrück
Krawiec Jan - Polska Misja Katolicka, diecezja Rottenburg-Stuttgart
Madzia Tomasz - archidiecezja Paderborn
Ogrodowicz Marek - archidiecezja Paderborn
Flak Tadeusz - diecezja Augsburg
Simon Andrzej - diecezja Rottenburg-Stuttgart
Halemba Andrzej - Kirche in Not, diecezja Limburg

NORWEGIA

Banaś Dawid - diecezja Oslo

REPUBLIKA CZESKA

Góra Stanisław - archidiecezja Praga
Lach Krzysztof - archidiecezja Praga
Lodek Adam - archidiecezja Praga
Jonczyk Bogusław - archidiecezja Ołomuniec
Jonczyk Krzysztof - archidiecezja Ołomuniec
Kozik Artur - archidiecezja Ołomuniec
Wawrowski Zbigniew - diecezja Brno
Chmielewski Marcin - diecezja Czeskie Budziejowice
Donnerstag Marek - diecezja Czeskie Budziejowice
Piasecki Marcin - diecezja Czeskie Budziejowice
Zygmunt Jarosław - diecezja Czeskie Budziejowice
Żelazny Marcin - diecezja Czeskie Budziejowice
Czendlik Zbigniew - diecezja Hradec Kralove
Kotisz Jacek diecezja - Litomierzyce
Banaszczyk Mariusz - diecezja Ostrawa-Opawa
Gierga Mirosław - diecezja Pilzno

ROSJA

Blaut Janusz - diecezja Saratow
Wiosna Tomasz - diecezja Saratow

SZWAJCARIA

Janiak Mirosław - diecezja Lugano
Zając Zenon - diecezja Sion/Sitten

TANZANIA

Gorczaty Edward - diecezja Musoma

UKRAINA

Dendura Andrzej - archidiecezja Lwów
Grochla Łukasz - archidiecezja Lwów
Grochla Mateusz - archidiecezja Lwów
Kocur Jacek - archidiecezja Lwów
Labus Tomasz - archidiecezja Lwów
Pawliczek Józef - archidiecezja Lwów
Sajdok Bartłomiej - archidiecezja Lwów

USA

Klein Kajetan - diecezja Newark
Seweryn Tomasz - diecezja Denver
Zieliński Zbigniew - diecezja Bridgeport

WIELKA BRYTANIA

Wylężek Stefan - Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Kopeć Janusz - Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Buba Leszek - Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Kołodziej Bogdan - Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Kuwaczka Dariusz - Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Neblik Andrzej - Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Sławicki Mirosław - Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Wójcik Tomasz - Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Zalewski Ryszard - Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Zaręba Jan - Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Swoboda Zbigniew - diecezja Wrexham 

WŁOCHY

Nocoń Arkadiusz - archidiecezja Rzym
Pinocy Jacek - archidiecezja Rzym
Krzysztof Kozłowski - diecezja Rieti

ZAMBIA

Matysik Michał - archidiecezja Lusaka
Bonecki Zenon - diecezja Kabwe
Kołcz Piotr - diecezja Kabwe
Paszek Marek - diecezja Kabwe
Potrapeluk Waldemar - diecezja Mpika
Stencel Wacław   - diecezja Monze

Arcybiskup

SylwetkaNauczanieKalendarium
kalendarium

POCZTA ELEKTRONICZNA

Nowa poczta

Metropolitalne Święto Rodziny

MSR

Historia Archidiecezji

historyczna

Galeria

galeria3

Proces Beatyfikacyjny

machaw08

II Synod

Synod2

Kalendarz wydarzeń

Instytucje

Duszpasterstwa

Ruchy i stowarzyszenia

Media